Nyári nagyüzem a JANIK Autósiskolában

A Janik Autósiskola az a hely, ahová szeretnek járni a nebulók. Minden jel erre utal legalábbis, hiszen itt még mindig a tantermi képzés a nyerő, szemben az internetes tanulási lehetőséggel. Rengetegen vannak, és szorgosan készülnek, tanulnak. Janik András az iskola vezetője elmondta, hogy most a motoros oktatás is nagyon népszerű, és messzebbi településekről, például Kecskemétről is vannak tanulóik.

 

„Sok munkánk van, de nem bánjuk, az a jó, ha mindig történik valami. Nagyon büszke vagyok, hogy 80 %-os a sikeres vizsgák aránya nálunk. Azt gondolom, hogy a tantermi oktatásnak rengeteg előnye van, hiszen az tananyag nagy része már itt, a helyszínen rögzül. Nagy rutinnal rendelkezve nyújtom az elméleti oktatást mindazoknak, akik szeretnének jól, és biztonságosan járművet vezetni. Továbbra is szeretettel várjuk a tanulókat, akiknek mindenben segítünk! Tanfolyamaink minden hónap első péntekén indulnak 17.00 órától. Képzett, ügyes gyakorlati oktatókkal várunk minden kedves érdeklődőt! - mondta el Janik András

 

Lőrinczy Veronika

Tags: